ריהוט מוסדי

הרהיטים בבית הינם שונים באופן מהותי ביחס לרהיטים אשר במשרד. יש להם מטרות שונות, הן משמשות לצורך מילוי תפקידים שונים והרהיטים הללו אמורים לתת מענה מושלם לצרכים העסקיים ולהצלחת הפעילות המשרדית.
ברור כי זו הסיבה כי יש להשקיע בבחירה נכונה של הרהיטים במשרד. לא פעם הרהיטים יהוו את המדד להצלחה במשרד.
איך מתאימים את הרהיטים למשרד? אז כאשר אתם באים לבחור תא הרהיטים שלכם למשרד, אתם חייבים לתת את הדעת למספר נתונים חשובים.

אופי המשרד

לפני הכול חשוב לתת את הדעת לאופי המשרד ולפעילות המתקיימת בו. ברור שאי אפשר להשוות משרד ממשלתי למשרד של רופא פרטי. כך גם אי אפשר להשוות את המשרד של מרפאת השיניים ילדים למשרד של רפא פרטי. לכל משרד ישנם המטרות שלו וכמובן גם קהל היעד המגיע לקבל בו שירות. בהתאם לכך יש לבחור את הציוד המשרדי. זה כולל את הבחירה בסגנון של הרהיטים, בצבע שישלוט בהם ובאופן כללי באופן העיצוב של המשרד.

מי מאייש את המשרד?

חשוב מאוד לתת את הדעת לעובדים אשר אמורים לאייש את המשרד. העובדים אמורים לחוש בנוח בעת העבודה שלהם כאשר רק כך הם יצליחו לתת מעצמם את המיטב.

כיסאות משרד נוחים

הכיסאות במשרד חייבים להיות נוחים לעבודה. זה אמור שהעובד יחוש בנוח כאשר הוא יושב על הכיסא. הוא לא יתעייף מהר מידי, הוא לא יצליח לשבת משך שעות העבודה בלי לקום להפסקות מידי פעם וכתוצאה מכך העבודה לא תתנהל כראוי. התפוקה המשרדית לא תהיה גבוהה.
לא כולם מודעים לכך אך לא פעם העבודה נפגעת מאוד והמשרד אינו מצליח להמריא רק בגלל שהכיסאות של העובדים אינם נוחים. לפרטים נוספים: כסאות משרדייםכיסאות מנהליםכסאות עבודה.

שולחנות עבודה רחבים

שולחן העבודה חייב להיות גדול דיו על מנת שהוא יכיל את כל מה שהוא אמור להכיל. זה כולל את כל הציוד הנמצא במשרד, את כל הניירת ואת המסמכים שאמורים להיות על השולחן וכמובן גם את כלי הכתיבה.
אז נכון ששולחן גדול מידי עשוי להתבלגן בקלות. אך מצד שני שולחן צר מידי לא יוכל לשרת את המטרה ולא ניתן יהיה למלא את כל המשימות בצורה מוסדרת ונוחה.

דלפק קבלה נוח

דלפק הקבלה הוא על פי רוב הרהיט הראשון אשר מקדם את פני הנכנסים אל המשרד. חשוב מאוד לייחד מחשבה בעת הבחירה בדלפק הקבלה על מנת שהוא ייתן את המענה הנכון. כי אין תחליף להתרשמות הראשונית ואם הדלפק יהיה ידידותי, מזמין ונעים לעין, התחושה של הבאים למקום תהיה הכי טובה שיכולה להיות.
יש לזכור, השקעה ברהיטים נכונים למשרד יעניקו למשרד הרבה יותר יכולות להצליח והוא גם ימריא גבוה. לא יאומן עד כמה שהרהיטים הם אלו אשר עושים את ההבדל בין משרד מדשדש לבין משרד משגשג.

שתף את המוצר:

Mail Icon
צור קשר
Call
Mail

Call Now