כיצד ליצור סביבת עבודה נעימה ופוריה במשרד

תכנון יעיל של משרד צריך להתחשב בקשת רחבה של פרטים קטנים על מנת ליצור סביבת עבודה שמצד אחד יהיה נעים לעובדים לבלות בה שעות רבות מדי יום ומצד שני לא לבזבז את זמנם לריק אלא לייעל את תפוקת העבודה שלהם ככל הניתן. על כן הרכבנו עבורכם רשימה קצרה של הפרטים החשובים ביותר שכדאי לקחת בחשבון:

הריהוט

בעלי עסקים רבים נוטים לעצב את המשרד באופן מרשים על מנת להעביר מסר ללקוחות המבקרים בו, בין אם זה "אנחנו מומחים בתחום שלנו ולא משנה איך המשרד שלנו נראה" או "אנחנו מצליחים מאוד ויש לנו את הכסף להוציא על ריהוט משרדי מפואר".

עם זאת, חשוב לזכור שהלקוחות הם אמנם הלחם והחמאה של כל עסק בכל תחום, אולם הם באים והולכים בעוד עובדי המשרד נשארים בו לאורך זמן רב. על כן חשוב לוודא כי הריהוט המשרדי שלכם הוא לא רק נאה לעין אלא גם נוח; ומומלץ להשקיע בריהוט ארגונומי ונוח שיכול לסייע להגברת פריון העבודה, כמובן שכדאי להעזר בשירותיה של חברת ניקיון משרדים כדי לשמור על הריהוט והמשרד במצב האופטימלי.

הטמפרטורה

מי לא מכיר את הויכוח עתיק היומין הסובב סביב טמפרטורת החדר. ברגע שיושבים במשרד אחד שני אנשים ויותר זה מתחיל: "חם לי", "קר לי", "תכבה את המזגן", "בפעם הבאה תביא סוודר" וכן הלאה. הויכוחים הללו יכולים להתחיל בחיוך, לגלוש לויכוחים קולניים, ובעיקר לבזבז זמן יקר שיכול היה להיות מוקדש לעבודה.

מה עושים? מוותרים על המזגן לטובת מאוורר. לא רק שתחסכו כך בעלויות צריכת החשמל ותתרמו לצמצום הפגיעה באיכות הסביבה, מאוורר תעשייתי יכול לשמור על טמפרטורה נעימה בחדר, לפזר את האוויר באופן שווה ולוודא שלכל אחד נעים בדיוק במידה המתאימה לו.

התאורה

לאור המקיף אותנו במהלך היום יש השפעה על מצב הרוח שלנו, על התיאבון, על תחושת הערנות – וגם על קצב העבודה. תאורה משרדית שאינה מתאימה עשויה להוביל לעייפות פיזית ונפשית ואיתה ירידה בתפוקה. עם זאת, משרדים רבים בוחרים דווקא בתאורת פלורסנט לבנה ובוהקת, בין אם משיקולי חיסכון בתקציב או פשוט מתוך חוסר מודעות לחשיבות התאורה על העובדים.

חשוב לזכור: לתאורה במשרד יש חשיבות לא רק כדי להאיר לעובדים את הדרך ולהקל עליהם לראות מה הם עושים, אלא גם ליצור אווירה נעימה ולהגדיל את הערנות והיצירתיות. אחת הדרכים לעשות זאת היא לבצע מיפוי של האיזורים הפעילים יותר במשרד ולהאיר אותם באמצעות גוף תאורה אחד, ובנוסף לאפשר לכל עובד להתאים לעצמו את רמת התאורה המתאימה לו באמצעות גופי תאורה משניים.

שתף את המוצר:

Mail Icon
צור קשר
Call
Mail

Call Now