חשיבות פינת ישיבה והמתנה למשרד

נתחיל עם טיפה כנות: אף אחד לא באמת "נהנה" לחכות בחדרי המתנה. אולם, בסופו של דבר, לא ניתן להימנע מההמתנה הזו. מחקרים פסיכולוגיים שנערכו בארצות הברית קובעים כי: הזמן הממוצע שאדם מוכן לחכות, מבלי שנפגעת בצורה משמעותית שביעות רצונות, עומד על כחצי שעה. לכן, כל משרד בישראל מוכרח להכיר בחשיבות פינת ההמתנה במשרד.

שירות ניקוי עבור פינות ישיבה הנמצאות אצלכם בסלון היא מאוד חשובה, אך לפניה חשוב לדעת מהן הסיבות שבגללן כדאי להכניס פינת ישיבה חביבה לחדר ההמתנה? נתחיל.

“שבירת” זמני ההמתנה הארוכים

קודם כל, עלינו להיכנס לראש של הממתינים. עלינו “לשבור” / לשפר את חווית ההמתנה. הרי, אדם הממתין לא בנוחות, חושב לעצמו: “אני כבר ממתין, וצריך לסבול?!”. בדיוק מבעיות כאלו, עלינו להימנע מכל מחיר.

איך ניתן לעשות זאת? טוב, יש כמה דרכים: שיפור נוחות הישיבה/ההמתנה (וכאן נכנסת לתמונה פינת הישיבה), תעסוקה שתעביר מהר את הזמן וכו'. העם הישראלי לא ידוע בסבלנותו. מקום אשר לא נוח להמתין בו, שהזמן בו “מרגיש כמו נצח” ירחיק מבקרים. זכרו, אנו זקוקים ללקוחות הרבה יותר משהם זקוקים לנו. יש המון מתחרים בשוק, ועלינו להתבלט מעל כולם – אלו בדיוק הדרכים לעשות זאת.

סידור ריהוט נוח – משכיח את זמני ההמתנה המעיפים

עוד חלק חשוב, אולי החשוב מכולם – מיקום הרהיטים בצורה הנכונה, אשר תאפשר לממתינים לנוע בנוחות באזור. בגדול? החלק הזה קובע, כמעט לבדו, האם ההמתנה הייתה נוחה או לא. ישנם כאלו המאמינים בשיטת הפנג שווי, שיטה סינית לארגון רהיטים, מבנים וכו'. טוב, לא נתייחס לשיטה ויתרונותיה/חסרונותיה, אך נסכים איתה שלסידור משמעות עצומה.

בשורה התחתונה: ריהוט נוח, מסודר ומפנק = המתנה “מהנה” יותר (עד כמה שהמתנה יכולה להיות מהנה).

ישיבה ממושכת בחדר ההמתנה – חשוב לדעת

חשוב למדוד את המרחב בו הרהיטים פינת הישיבה וכל השאר ימוקמו. לאחר המדידה, ודאו כי נותר מקום לעמידה, לפינות קפה וכו'. אל “תחפפו”, בדקו במקצועיות ובדקדקנות. כמו כן, היו ערוכים לכל תרחיש: בימי עומס, שקלו להוסיף כסאות נוספות ו/או ספסל, בנוסף לפינת הישיבה. כמו כן, אם ידוע לכם שפינות ההמתנה יהיו עמוסות מראש, מומלץ שתשקלו לרכוש 2. מן הסתם, חשוב שלא “תשתוללו” יותר מדי עם הכמויות.

איך בוחרים פינת ישיבה באמת? טוב, אפשר לכתוב רק על זה מאמר שלם. בעיקרון, עליכם להתחשב במותג, מחיר, צבע ובצורת החדר. בכל מקרה, היינו ממליצים לכם לבחון את הנושא לעומק ולא לבחור בפינת ישיבה בצורה אקראית.

הנעמת זמן ההמתנה בפינת הישיבה

הכל “הולך” עם פינות ישיבה. אישית, היה נחמד אם במהלך זמן ההמתנה היינו יכולים לצפות בטלוויזיה שתוצב, או לשחק בקונסולת משחקים (למרחיקי הלכת). בחדרי המתנה כאלו, לפעמים ההמתנה נעשית מעניינת יותר מהעניין שלשמו אנו מחכים – וזה מצוין. שילוב בין תעסוקה מעניינת לישיבה על כורסה/מערכת ישיבה נוחה ומפנקת, לשילוב כזה עלינו לשאוף. אין לכם תקציב לקונסולת משחקים “מפוצצת”? טוב, קודם כל, היא לא חובה. אם אתם עדיין מתעקשים, קיימות גם קונסולות זולות יותר. אילו, למשל? דוגמה מצוינת תהיה הסוויץ' של נינטנדו, אשר יכולה להיות על השולחן / להתחבר לטלוויזיה.

לסיכום

כאשר מעצבים, או רק משדרגים \ בונים מחדש פינת המתנה, חשוב לקחת בחשבון שלל גורמים, אשר פירטנו אודותיהם בהרחבה במאמר. ללא ספק אפשר לגרום להמתנה לא להרגיש כמו “גיהינום”. ראינו משרדים רבים שעושים זאת בהצלחה, ובעזרת מעקב אחר הנקודות שסיפקנו במאמר – גם אתם יכולים. חשבו בתור לקוח הממתין, לא בתור בעל עסק שרוצה להרוויח – זהו ה־”סוד”.

בהצלחה.

שתף את המוצר:

Mail Icon
צור קשר
Call
Mail

Call Now