טיפים לבחירת פינות אוכל מעוצבות לצד ריהוט משרדי

פינת אוכל

כיום, ביותר ויותר משרדים וחללי עבודה משותפים, מוצבות פינות אוכל מודרניות לרווחת העובדים. פינות אוכל אלו מוצבות לצד פריטי ריהוט משרדי ולכן קיימת חשיבות רבה להתאמה הקונספטואלית בין פינות האוכל לבין פריטי הריהוט השונים ברמה העיצובית. בשורות הבאות נציג בפניכם מספר טיפים לבחירת פינות אכול מעוצבות לצד ריהוט משרדי.

מספר מילים על פינות אוכל מודרניות

פינות אוכל מודרניות הן למעשה הגדרה כללית לכל סוגי פינות אוכל מעוצבות המותאמות גם לסביבה הביתית וגם לסביבה המשרדית כאחד. פינות אוכל אלו מגיעות בגדלים וצורות שונות, לרבות פינות אוכל עגולות, מלבניות או מרובעות וברובן משולבים מנגנוני פתיחה המאפשרים את פתיחתו והגדלתו של שולחן האוכל.

פינות אוכל מודרניות ידועות גם בשם פינות אוכל מעוצבות וזאת הודות לעיצובו הייחודי של שולחן האוכל המרכזי. ברוב המקרים, מדובר בפינות אוכל המיוצרות מעץ מלא הנחשב לאחד מחומרי הגלם היוקרתיים ביותר לצרכי עיצוב שולחנות אוכל ופינות אוכל מעוצבות. פינת אוכל מעץ מלא, על אף העובדה שמדובר בשולחן אוכל כבד במשקלו, מאפשרת לכם ליהנות מאיכויות רבות בכל הנוגע לעיצובו הייחודי של שולחן האוכל המרכזי ויכולותיו של שולחן האוכל להתאים את עצמו לכל סביבה עיצובית.

טיפים לבחירת פינת אוכל מעוצבת לסביבה המשרדית

הצבתה של פינת אוכל בסביבת המשרד הינה פעולה המיושמת כיום ביותר ויותר משרדים וחללי עבודה משותפים. פינת האוכל המעוצבת בשטח המשרד תורמת רבות לאווירה הביתית והיוקרתית של המשרד והיא מיועדת למגוון רחב של מטרות הכוללות בין היתר: קיום ארוחות משותפות לעובדי המשרד, פגישות עבודה באווירה אינטימית עם דגש על האווירה הביתית, אירוח קולגות ולקוחות לקפה ומאפה מסביב לפינת האוכל וכדומה.

על מנת להתאים את פינת האוכל המעוצבת לסביבה המשרדית, אנו ממצילים לכם להקפיד על מספר עקרונות בסיסיים כגון: התאמה פונקציונאלית של גודל פינת האוכל בהתאם לצרכי השימוש בה, בחירת נישה פנים משרדית המותאמת לצרכי הצבתה של פינת אוכל מעוצבת וכמובן הפקדה יתרה על אבזור הנישה הייעודית באלמנטים נוספים היכולים לייחד את פינת האוכל (תאורה, בחירת תמונה נכונה, בחירת כסאות המותאמות לעיצובו של שולחן האוכל המרכזי וכדומה).

פינות האוכל המודרניות והמעוצבות המוצעות לכם כיום מגיעות בגדלים וצורות שונות, כאשר מנגנוני הפתיחה של שולחנות האוכל מאפשרים לכם למקם את פינות האוכל גם בנישות קטנות יותר (ובמידת הצורך לשנות את מיקום השולחן לצורך פתיחתו המורחבת). בין יתר צורותיה של פינת האוכל המעוצבת תוכלו למצוא: פינת אוכל עגולה (בעלת רגל מרכזית אחת), פינת אוכל אובאלית ופינת אוכל מלבנית או מרובעת.

הצבתה של פינת האוכל המעוצבת בשטח המשרד, יכולה לתרום רבות לתדמית המשרד כבית עסק השם דגש על האווירה המשפחתית בקרב עובדיו והיחס האישי שלהם ללקוחות המשרד וזאת ככל הנראה הסיבה שבתקופה האחרונה תוכלו למצוא יותר ויותר פינות אוכל מעוצבות במשרדים השונים.

שתף את המוצר:

Mail Icon
צור קשר
Call
Mail

Call Now